Aktualna oferta Imperial sprzedaży nieruchomości:
Dom wolnostojący z poddaszem użytkowym 145 m2 w stanie deweloperskim z opcją pod klucz, dom usytuowany na działce o powierzchni 10 arów (Koszalin – dzielnica Jamno)
Domy parterowe 133 m2 i 144m2 m2 w stanie deweloperskim z opcją pod klucz, na działkach o powierzchni 10 i 15 arów (Koszalin – dzielnica Jamno)
Rezydencja 234 m2 na działce 35 arowej (Koszalin – dzielnica Jamno)
Działka budowlana z wydanym pozwoleniem na budowę o powierzchni 10 arów (Koszalin – dzielnica Jamno)
Działki budowlane o powierzchni 10 i 15 arów (Koszalin – dzielnica Jamno)
Lokal użytkowy 33 m2 z przeznaczeniem na biuro (Kołobrzeg)

Aby obejrzeć wybraną nieruchomość zadzwoń i umów się z konsultantem Imperial tel. 693 598 537.

Flash
O NAS DOMY NA SPRZEDAŻ DZIAŁKI NA SPRZEDAŻ NASZE REALIZACJE USŁUGI BUDOWLANE KONTAKT
Mapa Strony
   O NAS Copyright © 2003 by Domy Imperial  
Firma Imperial założona została w 2003 r. przez mgr. inż. arch. Bartosza Chojnackiego. Początki naszej działalności to wykonywane na zlecenie usługi remontowo-budowlane na terenie Koszalina, tj. murowanie, tynkowanie, docieplanie domów jednorodzinnych, wewnętrzne prace wykończeniowe, roboty ziemne, wykopy, rozbiórki, prace kamieniarskie, budowa przyłączy gazowych, wodno-kanalizacyjnych, elektrycznych.

Z biegiem lat i rozwojem Firmy, dzięki długoletniemu doświadczeniu naszych wykwalifikowanych pracowników oraz wysokiej jakości wykonywanych prac, wprowadziliśmy do naszej oferty - usługi deweloperskie. Od 2007 roku specjalizujemy się w kompleksowej budowie i sprzedaży domów mieszkalnych na terenie Koszalina, Kołobrzegu i Szczecina.

Aktualnie, od 2009 r., realizowana jest największa inwestycja Imperial, tj. budowa osiedla domów jednorodzinnych w Koszalinie, dzielnicy Jamno. Osiedle zlokalizowane jest w odległości ok. 500 metrów od Jeziora Jamno, przy ulicy Promowej, prowadzącej do przeprawy promowej "Koszałek" przez Jezioro Jamno do Mielna.

W ofercie Imperial znajdują się domy parterowe oraz z poddaszem użytkowym w stanie deweloperskim, z opcją "pod klucz". Główne atuty nieruchomości Imperial to atrakcyjne położenie i usytuowanie domów na przestronnych działkach o powierzeni od 10 do 35 arów oraz optymalnie dobrane materiały budowlane:

- kominy z wkładami ceramicznymi marki Schiedel
- instalacje wodne i c.o. wykonane w miedzi
- drewniana stolarka okienna i drzwiowa
- segmentowe bramy garażowe z napędem elektrycznym sterowane pilotem
- naturalny, mineralny tynk zewnętrzny, kryty farbą silikonową
- naturalne, cementowo-wapienne tynki wewnętrzne, kryte gładzią gipsową

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z najnowszej oferty Imperial - tel. 693-598-537.
Koszalin, Zwycięstwa 40/87
Tel. 693-598-537